Víno bez alkoholu i jako dárek

Prodejna vín a nápojů bez alkoholu. Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo zde na www.nealkomarket.cz

Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické.

Nejlepší víno bez alkoholu kupte přímo na prodejně podle Gusta obchod Praha 1. Vyberte si nealko vína, která máte rádi. Velký výběr kvalitních vín ke všem příležitostem. Víno jako dárek - nejlepší dárek pro partnery i firmy kvalitní světové víno od Free wine. Vše skladem a s rychlým doručením, víno po Praze a okolí až domů.  Všechna naše nealkoholická vína vám rádi připravíme do speciálního dárkovém balení na vaše přání. Víno je daňově uznatelným výdajem jako drobný reklamní a propagační dárek, jeho hodnota nesmí přesáhnout 500. - Kč. Vzhledem k oblibě firemních vín jako reklamního dárku je důležité, zda a kdy je možné dát tato vína do nákladů. V rámci platné legislativy zákonů lze za účelem propagace firmy darovat také tzv. dealkoholizované víno. Dárková vína jsou vděčným darem snad pro každého, kdo ocení dobré víno. A proč nealko? Protože to naše vždy potěší vaše tělo i ducha! Nealkomarket vám představuje po celý rok nabídku zajímavých vín která svým vzhledem, chutí i vůní jsou předurčena k tomu být darována ženám i mužům, kteří nepijí alkohol. Skutečný význam tomuto daru však vtiskne i třeba naše degustační sety a balíčky podle barvy, podle odrůdy či země vinařství. Ochutnej rozdíl - je to 100% víno bez alkoholu

Kontaktujte nás

Prodej vín bez alkoholu

Osobní odběr Praha 1 zdarma, doručení celá ČR

ZDE je online prodej vín bez alkoholu z celého světa. Víno opravdu bez alkoholu? Víno FREE a co je to vlastně nealkoholické víno je?

Zastavte se u nás pro víno bez alkoholu za skvělé ceny

Život bez alkoholu je trendy a s jiným názvem také nealkoholické či dealkoholizované, je víno, které bylo zbaveno alkoholu. V žádném případě by nemělo být zaměňováno za mošt či jiné ovocné šťávy. Na rozdíl od nich to totiž je skutečné víno, které bylo vyrobeno z klasického vína pomocí procesu dealkoholizace.

REKLAMA

REKLAMA - dorty

REKLAMA

 

REKLAMA - dorty

Nápoje bez Alkoholu a lahev

REKLAMA - dorty

REKLAMA - dorty

Nápoje bez Alkoholu a lahev

REKLAMA - dorty

 Vína z celého světa

Kontakt

Víno bez alkoholu Nealkomarket
Praha 1, Národní 9,
776 030 228
www.nealkomarket.cz
prodej@nealkomarket.cz
To Top