Prodej léčivých bylin

Organické, čisté a léčivé peruánské léčivé byliny, kúry a extrakty. Všechny zde uvedené přírodní byliny si můžete také objednat a koupit v e-shopu Nealkomarket.cz. Stejně tak jako víno bez alkoholu, i ty jsou na naší prodejně i bez objednání předem. 
Vyzkoušejte naše dary z peruánské přírody, které velmi významně podporují naše zdraví. Peruánské byliny, které jsou v naší nabídce, pochází od pana Petra Chobota a jeho týmu. Prodejní a výdejní místo bez alkoholu Praha 1. Zde najdete také nabídku bylin zaměřených na hubnutí, na játra, na detoxikaci, na plodnost, na kašel, na kosti, na krev, na ledviny, na žaludek, na nespavost, na oči i třeba na štítnou žlázu. Léčebné a ozdravné kúry na všechny zdravotní potíže a na nemoci. V sortimentu našeho e-shopu naleznete jihoamerické byliny z projekt biologa pana Petra Chobota. Jsme sice specialisté na nealkoholická vína, ale byliny, bylinky a léčivé byliny milujeme. A proč je prodáváme?
Protože věříme v mocnou sílu léčivých bylinek. A když nic neléčíme, tak je používáme pro vlastní pohodu, na odpočinek, na prevenci od zdravotních neduhů, na úlevu, že máme volný den. To je ten, který se jmenuje Neděle. Od pondělí do pátku se věnujeme prodeji. Prodáváme oblíbené kvalitní produkty Peruánské byliny a extrakty z nich.

 

Kontaktujte nás

Prodejna a výdejní místo 

Praha 1  Národní 9

Prodej léčivých 

Byliny z And

Peruánské léčivé byliny

Osobní odběr zdarma,

Produkty pro zdraví celá ČR

všechny produkty na eshopu

www.nealkomarket.cz

Víno bez alkoholu ZDE 

Osobně a také prodej online

Zastavte se u nás osobně 

Kontakt

Víno bez alkoholu Nealkomarket
Praha 1, Národní 9,
776 030 228
www.nealkomarket.cz
prodej@nealkomarket.cz
To Top