Víno bez alkoholu na svatbu

Berete se? Po zásnubách už přišel čas váš přípravy svatby!

Nejlepší víno bez alkoholu kupte na www.nealkomarket.cz

Nealkoholická vína podle abecedy - ochutnejte rozdíl. U nás víno na svatbu moderně - Aplikace pro moderní telefony. Objednávejte ihned on-line! Víno bez alkoholu - moderní, skvělé, nízkokalorické, populární a u nás vždy dostupné. Víno které je FREE ! Zastavte se u nás

Vaše svatba musí být dokonalá a my se rádi staneme vaším rádcem a pomocníkem! Zde je náš příklad: Svatba bez alkoholu, co si o tom myslíte? U mě dobrý! Jmenuji se Gusta a už jsem se ženil počtvrté. Poprvé byla ale byla svatba bez alkoholu. A všichni s naším řešením souhlasili. Pivko bylo nealko, víno bylo nealko, na přípitek byl sekt nealkoholickej. Jsme všichni úplně v pohodě, jsme řidiči. Za svědka jsem měl doktora, manželka je učitelka, její táta je dopravní policajt, jeho žena pracuje v Bohnicích v blázinci na detoxu. Kamarády už nám pouze nealkoholiky a manželky sestra je už již odnaučená alkoholička. Krásná sestava, raději jsem oslavu organizoval v kempu u řeky daleko za městem. Na louce se dalo řvát, všude samý lesy a nikde žádní lidé. Ještě že nepršelo a bylo celý víkend hezky. Vlastně bylo horko, takže růžovka tekla proudem. Já mám rád ryby, tak jsem griloval a pil studené bílé. Moje čtvrtá manželka je úplný opak. Tý je v létě zima, i když je přes 30°Celsia. Tak si dala to svoje červený a byla spokojená. Správce parku dostal láhev vína od cesty jako dárek, ale asi úplně nebyl happy. Těšil se asi na kořaličku a ono hovno. Asi si myslí, že jsme blázni. Ale my jsme z hlavního města, nežijeme zdravě, nedetoxikuje, jen prostě nepijeme alkohol. A co má bejt. Nikdo, ani naše pubertální děti z druhého manželství. Jim nechutná kola, nechodí do fasfůdů, nemluví sprostě a nemaj ani chytrý telefon. Jenom je trochu divný, že nemají žádné kamarády a kamarádky.

Po svatbě jsem se vrhl na obchod a začal nabízet nalko svatební dárky, svatební víno, dárky novomanželum a jiné. Pokud také patříte mezi nealkoholiky a vybíráte si víno na svatbu, obraťte se na nás. Prodáváme svatební víno s možností vypít vína kolik chcete. Svatební víno si vyberte přímo v našem e-shopu. Vy se věnujte přípravě a hostům, my zajistíme vše ohledně vína. Nespotřebované víno na svatbu nám samozřejmě můžete vrátit. Ake jen plné, neotevřené láhve. My s tím nemáme problém. Nealkoholická vína vozíme po celý týden na všechny svatby po celé Praze.
Prodej nealko vín na svatbu. Nejlepší víno bez alkoholu kup na prodejně podle Gusta obchod. Osobní odběr zdarma! Vína doručíme celá ČR

 

Víno bez alkoholu na svatbu? Kontaktujte nás zde

Prodej vín bez alkoholu

Osobní odběr Praha 1 zdarma, doručení celá ČR

ZDE je online prodej vín bez alkoholu z celého světa. Víno opravdu bez alkoholu? Víno FREE a co je to vlastně nealkoholické víno je?

Zastavte su u nás pro víno bez alkoholu za skvělé ceny z jižní Moravy. Bez alkoholu je trendy a s jiným názvem také nealkoholické či dealkoholizované, je víno, které bylo zbaveno alkoholu. V žádném případě by nemělo být zaměňováno za mošt či jiné ovocné šťávy. Na rozdíl od nich to totiž je skutečné víno, které bylo vyrobeno z klasického vína pomocí procesu dealkoholizace.

REKLAMA

REKLAMA - dorty

REKLAMA

 

REKLAMA - dorty

Nápoje bez Alkoholu a lahev

REKLAMA - dorty

REKLAMA - dorty

Nápoje bez Alkoholu a lahev

REKLAMA - dorty

 Vína z celého světa

Kontakt

Víno bez alkoholu Nealkomarket
Praha 1, Národní 9,
776 030 228
www.nealkomarket.cz
prodej@nealkomarket.cz
To Top